Kripto HaberleriAltcoinEthereum Katili Olarak Gösterilen Bu Altcoin Beklentileri Karşılayamadı: Kayıplar Devam Ediyor!

Ethereum Katili Olarak Gösterilen Bu Altcoin Beklentileri Karşılayamadı: Kayıplar Devam Ediyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin Algorand (ALGO), eski Layer 1 Proof-of-Stake (PoS) protokolleri arasında şu anda en düşük performanslardan birini sergiliyor. Kripto analiz sağlayıcılarının verilerine göre, 16.4 milyondan fazla Algorand adresi şu anda “Out of the Money” yani zararına işlem görüyor.

Altcoin Algorand (ALGO) Adreslerinin %98’inden Fazlası Zararda

Algoran blok zincirinde kayıtlı toplam adreslerin %98’inden fazlası kayıpta. Algorand’daki kayıp baskı adresi metriği, fiyatıyla doğru orantılı görünüyor; kripto para birimi şu anda 0.2115 dolar seviyesinde ve son 24 saat içinde %4.11 düşüş gösterdi.

Algorand, bir gecede %30’dan fazla düşüş gösteren işlem hacminin yavaşlamasıyla da teyit edilen bir eğilim olarak emsallerinin altında performans gösteriyor.

Katar’da düzenlenen son Fifa Dünya Kupası sırasında organizasyonun blok zinciri ortağı olarak üstlendiği rol nedeniyle dikkat çeken bir dijital para birimi olan Algorand, geçtiğimiz aydan bugüne %15.21’den fazla düşüş yaşadı.

Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi en iyi PoS protokolleriyle kıyaslandığında Algorand’ın gerçekten tescilli bir Ethereum katili olmak için önünde uzun bir yol var.

İlgili Haber
Bir Banka Daha Kripto Para Sektörüyle İlişkisini Keseceğini Duyurdu!

Yukarıda bahsedilen en iyi protokollerin sergilediği benzersiz bir özellik, sağlam bir markalaşma ve topluluk varlığıdır.

Algorand’ın hızlı ve ölçeklenebilir olması nedeniyle benzersiz ve çok yönlü bir protokol olduğunu söylemek yetersiz kalır, buna ek olarak topluluğu o kadar sağlam bir şekilde örülmüş değildir.

Ethereum gibi protokollerin büyümesine güç veren önemli bir eğilim, birçok işlevsel Katman 2 protokolünün ortaya çıkmasıdır.

Shibarium, Polygon, Arbitrum ve Optimism gibi protokollerin dalga yaşatmasıyla birlikte Algorand’ın geliştiricileri ilgili yeniliklerin izini sürerek etki alanlarını genişletebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları