Kripto HaberleriHaberlerBir Banka Daha Kripto Para Sektörüyle İlişkisini Keseceğini Duyurdu!

Bir Banka Daha Kripto Para Sektörüyle İlişkisini Keseceğini Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel gözetim bankası State Street, Perşembe günü erken saatlerde kurumsal altyapı bölümünü kapattığını duyuran kripto para gözetim firması Copper ile çalışma ilişkisini sona erdirdiğini söyledi.

State Street Sözcüsü, Kripto Para Şirketi Copper ile İlişkisini Sonlandırmasıyla İlgili Konuştu

Bir State Street sözcüsü e-posta yoluyla yaptığı açıklamada, “State Street ve Copper karşılıklı olarak lisans anlaşmalarını sona erdirmeye karar verdi ve her iki şirket de kendi ürün geliştirme yaklaşımları dahilinde dijital stratejilerini geliştirmeye devam edecek” dedi.

State Street’in “hem tokenize menkul kıymetler hem de yerel tokenler için çok yönlü bir çözüm” üzerinde çalışmaya devam edeceğini belirten banka, “dijital varlıklar için düzenleyici ortamın, bu varlık sınıfına hizmet verme gereksinimleri gibi gelişmeye devam ettiğini” de sözlerine ekledi.

İlgili Haber
Ethereum Geliştiricileri Büyük Güncelleme İçin Resmi Tarihi Belirledi

Bitcoin ve kripto para endüstrisini saran son dönemdeki belirsizlik dalgası, özel bankacılık ortaklarının birçoğunun çökmesine ya da kripto firmalarından uzaklaşmasına neden oldu. Bu eğilime ek olarak Copper, Perşembe günü hiç beklenmedik bir anda, bankaları ve hedge fonları dijital varlıklara bağlamak için kurumsal altyapı işini kapattığını duyurdu.

Copper’ın dünyanın en büyük gözetim bankalarından biri olan State Street ile olan ilişkisi, başkanı eski İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond olan Londra merkezli kripto firması için büyük bir zafer olarak görülüyordu.

Copper yetkililerinden son gelişme ile ilgili olarak henüz herhangi bir açıklama yayınlanmadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları