BitcoinHaberlerKripto Para

Ethereum Kurucu Ortağı Joe Lubin Bitcoin (BTC) ve Ethereum’daki (ETH) Düşüşün Nedenini Açıkladı!

ConsenSys'nin kurucusu Joe Lubin'in piyasa değerlendirmesini aktardık.

Lider kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum’da hafta içinde ciddi düzeltmeler yaşandı. Bitcoin ve Ethereum mevcut seviyelerini korumaya çalışırken Bitcoin 57.500$, Ethereum ise 4.018 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Kripto para piyasasına bu hafta düşüşler hakimken Ethereum kurucu ortağı ve aynı zamanda ConsenSys kurucusu Joe Lubin Bloomberg ile yaptığı röportajda kripto para piyasası hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Joe Lubin, kripto piyasasındaki son düşüşün nedeni olarak kripto paralardaki volatilitenin yılın son çeyreğinde çok yüksek olmasını gösterdi.

DeFi ve NFT Çılgınlığı!

NFT’lerin spor, eğlence ve sanat da dahil olmak üzere farklı sektörlerdeki yaşadığı patlama ile yıl içinde büyük bir büyüme gösterdiğini belirten Lubin, NFT’lerin patlamasının “muhteşem” olduğunu söyledi.

DeFi sektörüne de değinen Lubin, DeFi kurumlarının sektör genelinde büyük bir etkiye sahip olmaya başladığını ve kripto sektöründe büyük bir gelişme olduğunu ifade etti.

Son Zamanların Popüler Teknolojisi Metaverse!

Ethereum kurucu ortağı Lubin, Metaverse ve Web3 gibi kripto ve teknoloji sektörlerinin son zamanlarda popüler hale geldiğini ve Facebook ve Microsoft gibi dev isimlerin Metaverse ile ilgilenmeye başlamasından sonra birçok firmanın da bu alanla ilgilenmeye başladığını dile getirdi.

Lubin, kurucusu olduğu ConsenSys’nin de “Blockchain tarafından desteklenen tüketici odaklı bir Metaverse” oluşturma planının olduğunu belirttikten sonra Blockchain aracılığıyla desteklenen bir Metaverse’in merkeziyetsiz uygulama protokolleri gibi işlev göreceğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kasım ayının ortalara ve Aralık ayının sonu kripto paralar için en çalkantılı sezon olarak bilinir…Lâkin bugün yaşanan sert düşüşün arkasında 3 ay önce ki gizli tutulan Venezuela ve El-salvador projesi gibi bir durum kendini gösteriyor…Yani hindistan başbakanı mevcut ekonomisinin güçlenmesi için IMF’ye olan bağlılığını göstermiş ve kripto paralar konusunda ki iki yüzlülüğünü ortaya koymuştur…Artık bundan sonra Hindistan hükümetinin paraları kendi oluşturduğu spekülasyonun hemen arkasından güçlü alımlara başlayacaktır…BAKALIM BAŞKA HANGİ ÜLKELER İÇİN KÜÇÜK YATIRIMCILAR YOK EDİLECEKTİR… GÖRECEĞİZ…

Anonim

Nedeni aciklamis ortada neden yok

Anonim

Harbiden yaw. Bir neden göstermemiş ki…


Başa dön tuşu