binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Sürpriz Bir Altcoini Övdü! Fiyatta Hareketlenme Yaşandı!

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Sürpriz Bir Altcoini Övdü! Fiyatta Hareketlenme Yaşandı!

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin'den Shiba Inu (SHIB) paylaşımı geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla piyasayı ve ilgili altcoinin fiyatını olumlu etkileyen Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin’den yeni bir paylaşım geldi.

Bu sefer popüler mem token Shiba Inu hakkında paylaşım yapan Buterin, SHIB’in kripto para sektörüne girişinden bu yana beklentilerini aşan performans gösterdiğinin altını çizdi.

Buterin paylaşımında SHIB fiyatının çok düşeceğini düşünerek bir miktar SHIB’i hayır kurumuna bağışladığını ancak SHIB’in düşündüğünden çok daha iyisini yaptığını belirtti.

“Shiba Inu’nun kesinlikle 100 kat düşeceğini düşünerek hızlı bir şekilde hayır kurumlarına bir yığın SHIB gönderdim, bu yüzden hızlı hareket etmem gerekiyordu ve en fazla 10-25 milyon dolar gibi nakit para çekebileceklerini bekliyordum.

Ancak SHIB beklentilerimin çok üzerinde performans gösterdi…”

Vitalik Buterin’in paylaşımı sonrasında yükseliş yaşayan SHIB, sonrasında bu kazanımlarını geri verdi. Son 24 saatte %2 yükseliş yaşayan SHIB yazım esnasında 0,00003 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail