binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerEthereum kurucu ortaklarından Gavin Wood piyasa ve ICOlar hakkında konuştu

Ethereum kurucu ortaklarından Gavin Wood piyasa ve ICOlar hakkında konuştu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum‘un kurucu ortaklarından olan Gavin Wood, Bloomberg’e verdiği röportajda ICOlar hakkında konuştu. Ayrıca piyasaki gerileme ve bu gerilemenin kripto para piyasa altyapısına nasıl yansıyacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

Piyasadaki gerilemenin birçok kişi tarafından kötü görülmesinin aksine, piyasa için olumlu olduğunu söyledi. Yeni bir ürünün dünyada gelişmesi ve açıklarının giderilmesi için bu gibi düşüşlerin ve olumsuzlukların yaşaması gerektiğini savundu.

Her yapılan dolandırıcılık olayı veya borsalara olan saldırılar sonrasında, bunlar için önlemler alınması ve kripto para piyasasının biraz daha güvenilir hale getirilmesi, Gavin’in sözlerini doğrular nitelikle.

ICOların geleceği hala var

Ayrıca ICO’lar hakkında da açıklama yapan Gavin, birçok kişinin artık çökmüş olarak nitelendirdiği ICOların hala ilgi odağında olduğunu ifade etti. ICOların daha çok yolunun olduğu ve zamanla köklü değişikliklerle daha da sağlamlaşacaklarını ifade etti.

Yapılan araştırmaya göre kripto para piyasasının 2018 yılında ciddi düşüşler yaşamasına rağmen, ICOlar geçen seneki 6,2 milyar dolarlık topladıkları yatırımı bu sene 18 milyar dolara çıkarmış durumdalar. Bu da daha çok ICO projesi olduğu ve insanların bu projelere daha çok güvenip para yatırdıkları anlamına geliyor.

Bu senenin en çok fiyata ulaşan ICOları ise 4,2 milyar dolar ile EOS olurken bunu 1,7 milyar dolar toplayan Telegram özel satışı takip etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail