EthereumHaberler

Ethereum Londra Hard Forku İçin Geri Sayım Başladı!

İşte Londra hard forkuyla ilgili detaylar...

Nisan 2021’deki Berlin hard forkunun hemen ardından gelen ve Ethereum blok zincirinin en yeni güncellemesi olan Londra hard forku 24 Haziran’dan itibaren test ağlarında yayınlanmaya başlayacak.

Ethereum ağı için büyük önem arz eden bu güncelleme sayesinde ETH işlem ücretlerinde büyük değişimler olması bekleniyor. Uzun süredir merakla beklenen güncelleme, tam nitelikli ana ağ lansmanı için sondan bir önceki adımı simgeliyor.

Şu an itibarı ile Londra hard forku için sadece test ağları (Ropsten, Goerli, Rinkeby) planlanmış durumda. Yükseltme bu ağlarda istenen başarıyla gerçekleştikten sonra, Ethereum ana ağı için bir blok oluşturulacak.

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko, Ethereum Vakfı’nın resmi web sitesindeki yazısında, sırasıyla Ropsten, Goerli ve Rinkeby test ağlarının Londra hard forkunun yayınlanacağı belirli blok yüksekliklerine sahip olduğunu belirtti. Ropsten’ın 24, Goerli’nin 30 Haziran’da, Rinkeby’nin ise 7 Temmuz’da olması planlanıyor.

Her yapılan güncelleme ile ETH 2.0 sürümüne daha çok yaklaşan Ethereum, haliyle yatırımcıların da ilgi odağı haline geliyor. Son güncellemeler ile ETH ağındaki işlem yoğunluğu ve aktarımlardaki komisyon oranları bir hayli azalmıştı. Gelen güncellemeler ile ağın daha fazla güçlenmesi ve hızlanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ety en güçlü para birimi hayırlısı olsun destekliyorum ve en tepeye yükselmesini isterim


Başa dön tuşu