Ethereum

Ethereum Piyasa Hacmi 26 Milyar Dolara Yükseldi

Ethereum yükseliyor.

Ethereum fiyatının düşmesine rağmen son zamanlarda dikkatlere takılan bir konu var. Zira Ethereum piyasa hacmi 26 milyar dolara kadar değer kazandı. Kripto para yatırımcılarının bu piyasa hacmine rağmen kripto para biriminin değeri konusunda büyük endişelerinin geçmediği ve fiyatın %3.56 oranında düşmesinden sonra daha büyük düşüşlerin olabileceğini düşündükleri ifade edildi.

Kripto para Ethereum değeri konusunda henüz büyük kripto para birimi bulundurmakta olan kişilerin bu konuda endişesi olmadığı ve piyasada düşüş olsa bile kar satışları sayesinde milyonlarca doları gören büyük oranda kazançlar elde etmiş olabilecek oldukları belirtildi.

Kripto para birimleri arasında 2. sıradaki Ethereum’un değerinin yükselecek mi yoksa düşecek mi olduğu hakkında henüz kripto para uzmanlarının yanıtı kısa vadede düşüşün olsa dahi uzun vadede kazanç kar satışlarının durması ile birlikte Ethereum fiyatında belirgin bir fiyat artışı ve buna bağlı olarak piyasadaki hacim ve oranında artışların görülmesi mümkün. Kripto para sahibi kimseler son zamanlarda ciddi bir kazanç elde etmek istiyor ve bunun için kar satışlarını sürdürmekte kararlı davranıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu