binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Spot ETF Onayı Söylentisine Bloomberg ETF Uzmanından Yanıt Geldi

Ethereum Spot ETF Onayı Söylentisine Bloomberg ETF Uzmanından Yanıt Geldi

Ethereum Spot ETF'lerin beklenenden erken bir onay alacağına dair söylenti yayılınca Bloomberg analistleri devreye girdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yaklaşık 1 milyon takipçili bir X hesabından yapılan paylaşımda Ethereum Spot ETF’lerin Mart ayı sonunda onaylanacağına dair herhangi bir kaynağa dayandırılmayan bir iddia ortaya atıldı.

Yüksek takipçi sayısı nedeniyle kripto para topluluğu arasında yayılan bu iddiaya Bitcoin Spot ETF onayı döneminde özellikle takip edilen Bloomberg ETF analisti James Seyffart’tan yanıt geldi.

İlgili Haber  Bitcoin Şirketi Yöneticisinden BTC İçin Eşi Benzeri Görülmemiş 20 Milyon Dolar Tahmini!

Daha önce Ethereum Spot ETF onayları için kritik tarihi 23 Mayıs olarak belirleyen Seyffart, bu iddiaya olasılık vermedi ve “Mart ayında onayın gelmeyeceğine dair 4 Ethereum’una iddiaya varım” şeklinde cevap verdi.

Standard Chartered’a göre de ETF’ler 23 Mayıs’ta onaylanabilir. Bu, ilk başvuru grubu için son tarih olarak biliniyor. Bitcoin ETF’leri son başvuru tarihinde onaylandığı için bu durum dikkate değer. Standard Chartered, iddiasını desteklemek için SEC’in ETH konusundaki tutumuna göz attı. SEC, ETH’yi diğer bildirimlerde bir menkul kıymet olarak sınıflandırmadı. Ayrıca, Chicago Ticaret Borsası (CME) listelenmiş ve düzenlenmiş bir ETH vadeli işlem sözleşmesine sahip.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail