binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Vadeli İşlemler ETF'lerinin Onaylanmasına Kesin Gözüyle Bakılırken Balinalar ETH Topluyor

Ethereum Vadeli İşlemler ETF’lerinin Onaylanmasına Kesin Gözüyle Bakılırken Balinalar ETH Topluyor

Ethereum vadeli işlemler ETF'lerinin yarın SEC tarafından onaylanması beklenirken balinalarda aktivite artışı yaşanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yakın tarihli bir gelişmede Lookonchain, balinalar tarafından önemli miktarda Ethereum (ETH) biriktirildiğini ve stake edildiğini bildirdi.

“0x7838” olarak tanımlanan böyle bir balina, dört gün önce Binance’ten yaklaşık 7.2 milyon dolara eşdeğer 4.288 ETH çekti ve stake etti. Bir başka yeni cüzdan olan “0x4b7B” de Binance’ten 9.530 ETH (yaklaşık 16 milyon dolar) çekerek ve stake ederek aynı yolu izledi.

İlgili Haber  Dikkat: Kripto Piyasası Kritik Haftaya Giriyor! İşte Takip Edilmesi Gereken Ekonomi ve Altcoin Gelişmeleri Listesi

Analistler, balinaların Ethereum birikimindeki bu artışın, onay bekleyen çok sayıda Ethereum Vadeli İşlem ETF başvurusuyla bağlantılı olabileceğini düşünüyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bu başvurularla ilgili kararını yarın açıklaması bekleniyor ve gözlemciler arasındaki fikir birliği, onayın neredeyse kesin olduğu yönünde.

Bir başka önemli gelişme olarak, FTX hacker’ının kripto para cüzdanı kısa bir süre önce 7.500 ETH (yaklaşık 12.62 milyon dolar) transfer etti. Son iki gün içinde bu hesap toplam 22.500 ETH (yaklaşık 38 milyon dolar) transfer etti ve şu anda yaklaşık 275 milyon dolar değerinde 163.235 ETH tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail