binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum'a Talep Artabilir

Ethereum’a Talep Artabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reddit kurucu Alexis’in bugün yaptığı ”Ethereum yıl sonuna doğru 1.500 dolar seviyesine yükselecek” iddiaları bazı yatırımcıları düşüş yaşayan ve ilginin günden güne daha fazla azaldığı Ethereum’a daha fazla ilginin artmasına yaradı. Yatırımcıların bazıları Ethereum fiyatının yıl sonunda daha fazla artacak olduğunu düşünmeye başladığına değinerek 1.500 dolarlık seviyenin gerçek olması durumunda %700 oranında kazanç sahibi olabileceklerini belirttiler.

Yatırımcı ve yatırımcı olmak isteyen kişiler yaptıkları açıklamada elde edilecek olan kar oranının ne kadar yüksek olacağını bilmediklerini, 1.500 dolarlık bir fiyat seviyesinin çok büyük öneme ve tarihi bir rekora imza atacak olduğunu belirttiler.

Ethereum’a İlgi Artacak Mı?

Ethereum’a ilginin artıp artmayacak olduğu konusu henüz merak edilirken, yatırımlarını değerlendirmek isteyen ABD’li yatırımcıların Alexis’in bu açıklamalarından sonra yeni yatırımlarını da Ethereum’dan yana tercih ettikleri yazışmalara yansıdı. Reddit forumlarında yapılan açıklamalarda ve yazılan yazılarda Alexis’in önerilerine ilgi gösterdikleri ve doğru bir düşünce ve tahmin olduğunu belirten kripto para yatırımcıları Bitcoin ile Ethereum‘a yatırım yapmayı sürdürecek oldukları, daha fazla yatırım için ETH ve BTC almayı sürdüreceklerini belirttiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail