Kripto HaberleriEthereumEthereum'a Talep Artabilir

Ethereum’a Talep Artabilir

Takip et

Reddit kurucu Alexis’in bugün yaptığı ”Ethereum yıl sonuna doğru 1.500 dolar seviyesine yükselecek” iddiaları bazı yatırımcıları düşüş yaşayan ve ilginin günden güne daha fazla azaldığı Ethereum’a daha fazla ilginin artmasına yaradı. Yatırımcıların bazıları Ethereum fiyatının yıl sonunda daha fazla artacak olduğunu düşünmeye başladığına değinerek 1.500 dolarlık seviyenin gerçek olması durumunda %700 oranında kazanç sahibi olabileceklerini belirttiler.

Yatırımcı ve yatırımcı olmak isteyen kişiler yaptıkları açıklamada elde edilecek olan kar oranının ne kadar yüksek olacağını bilmediklerini, 1.500 dolarlık bir fiyat seviyesinin çok büyük öneme ve tarihi bir rekora imza atacak olduğunu belirttiler.

Ethereum’a İlgi Artacak Mı?

Ethereum’a ilginin artıp artmayacak olduğu konusu henüz merak edilirken, yatırımlarını değerlendirmek isteyen ABD’li yatırımcıların Alexis’in bu açıklamalarından sonra yeni yatırımlarını da Ethereum’dan yana tercih ettikleri yazışmalara yansıdı. Reddit forumlarında yapılan açıklamalarda ve yazılan yazılarda Alexis’in önerilerine ilgi gösterdikleri ve doğru bir düşünce ve tahmin olduğunu belirten kripto para yatırımcıları Bitcoin ile Ethereum‘a yatırım yapmayı sürdürecek oldukları, daha fazla yatırım için ETH ve BTC almayı sürdüreceklerini belirttiler.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları