binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum'da Boğa Beklentileri Artıyor: SEC'ten ETF Onayı Beklenirken Galaxy Digital'dan Dikkat Çeken...

Ethereum’da Boğa Beklentileri Artıyor: SEC’ten ETF Onayı Beklenirken Galaxy Digital’dan Dikkat Çeken ETH Hamlesi Geldi!

Lookonchain'in paylaşımına göre Galaxy Digital, önde gelen kripto para borsaları Coinbase Prime ve Binance'ten toplam 26.000 ETH satın aldı..

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasanın ve yatırımcıların bugünlerde takip ettiği konuların başında ilk olarak Bitcoin (BTC) halvingi ikinci olarak da Mayıs ayında olası bir spot Ethereum ETF onayı geliyor.

Bu noktada bazı analistler Mayıs ayında SEC’in ETH ETF’ine onay verebileceğini belirtirken bazıları da onayın Mayıs ayında gelmeyeceğini ancak yıl içerisinde gelebileceğine kesin gözüyle baktıklarını ifade ediyor.

ETH ETF onay konusu belirsizliğini korurken ünlü milyarder Mike Novogratz’ın şirketi Galaxy Digital’den Ethereum hamlesi geldi.

Lookonchain’in paylaşımına göre Galaxy Digital, önde gelen kripto para borsaları Coinbase Prime ve Binance’ten toplam 26.000 ETH satın aldı.

Çekilen bu Ethereum’ların değerinin yaklaşık 76,2 milyon dolar olduğu belirtildi.

“Zincir içi veriler, GalaxyDigital!in son 12 saat içinde CoinbasePrime ve Binance’ten 26 bin ETH (76,2 milyon dolar değerinde) çektiğini gösteriyor.”

Kripto para destekçisi Novogratz’ın şirketinin Ethereum ETF başvurularının gündemde olduğu bir dönemde yaptığı bu ETH hamlesi yatırımcılarda ETH fiyatına dair yükseliş beklentisini artırdı.

Bugünlerde ETH’ye olan talep giderek artıyor. Zira Şubat ayının başından bu yana Ethereum biriktiren dev balina, geçtiğimiz günlerde yine Binance’ten yüklü miktarda ETH satın almıştı.

İlgili Haber  Ethereum'da Yükselen Dev Balina Şubat Başından Bu Yana Çılgınca ETH Biriktiriyor! İşte Son Alımları!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail