binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum'da Kritik Öneme Sahip Holesky Test Ağı Başlatılması Başarısız Oldu: Neler Oluyor?

Ethereum’da Kritik Öneme Sahip Holesky Test Ağı Başlatılması Başarısız Oldu: Neler Oluyor?

Ethereum'un yeni büyük test ağı Holesky'nin başlatılmasında kritik bir hata oluştu ve lansman ertelenmişe benziyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum (ETH), yeni test ağı Holesky’nin bir hata nedeniyle başlatılamaması nedeniyle bugün bir aksilikle karşılaştı.

Bazı doğrulayıcılar, yapılandırmayı manuel olarak düzeltti ve zinciri başlatabildi, ancak bu, ağın blokların geri döndürülemez olarak kabul edildiği nokta olan “finality’e” ulaşması için yeterli olmadı.

Holesky test ağı, 1.46 milyon doğrulayıcı node ile ana ağın iki katı büyüklüğünde tasarlandı ve bu da Holesky’yi Ethereum tarihindeki en büyük test ağı haline getiriyor. Ethereum geliştiricileri, ağın büyüklüğünün bir sorun olmadığını, bunun yerine büyük soruna neden olanın ağdaki yanlış yapılandırmaları olduğunu söyledi.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Mark Cuban'ın Kripto Para Cüzdanının Hackerlar Tarafından Boşaltıldığı İddia Ediliyor! İşte Tüm Varlıkları

“Ethereum Test Ağı İki Hafta İçinde Yeniden Başlatılacak”

Geliştiriciler şimdi Holesky test ağına nasıl devam edecekleri konusunda bir karar bekliyorlar. Yeni genesis dosyalarıyla ağı yeniden başlatmalarının ve yaklaşık iki hafta içinde ağı çalışır hale getirmelerinin son derece muhtemel olduğunu söylediler.

Ethereum Vakfı’nda bir geliştirici olan Parithosh Jayanthi’ye göre Holesky, bugün Ethereum mainnet’ten üç kat daha büyük bir istemci boyutunu kaldırabilecek.

Jayanthi attığı tweet’te “Beaconchain’in sınırlarını güvenli bir şekilde test edebildiğimizden emin olmak için Holesky’yi bu kadar çok sayıda doğrulayıcı ile başlatmamız gerekiyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail