binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSıcak Gelişme: Mark Cuban'ın Kripto Para Cüzdanının Hackerlar Tarafından Boşaltıldığı İddia Ediliyor!...

Sıcak Gelişme: Mark Cuban’ın Kripto Para Cüzdanının Hackerlar Tarafından Boşaltıldığı İddia Ediliyor! İşte Tüm Varlıkları

Milyarder iş adamı Mark Cuban'ın kripto para cüzdanlarında yaşanan olağandışı aktivite onchain analistlerinin dikkatini çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milyarder işadamı Mark Cuban’ın Ethereum ağında OpenSea (0x293) üzerinde “mcuban” olarak bilinen kripto para cüzdanı, şaşırtıcı bir şekilde bazı olağandışı faaliyetler gösterdi.

Tam 160 gündür aktif olmayan cüzdan aniden tüm varlıklarını taşıdı. Aktarılan toplam değer yaklaşık 800 bin dolar.

Transferler aşağıdaki şekilde gerçekleşti:

  • 8.730 dolar değerinde 5.29 ETH
  • 557.680 dolar değerinde 338.206 STETH
  • 6.590 dolar değerinde 12,355 MATIC
  • 6.340 dolar değerinde 7.020 RARI
  • 4.860 dolar değerinde 4.860 USDT
  • 33.270 dolar değerinde 4.338 ENS
  • 175.040 dolar değerinde 175.040 USDC
İlgili Haber  Son Dakika: Fidelity, Spot Ethereum ETF Başvurusunda Bulundu İddiası!

Tüm bu transferlerin sadece birkaç dakika içinde gerçekleşmesi gözlemciler arasında merak ve söylentilere yol açtı. Bu transferlerin arkasındaki nedenler şu anda bilinmiyor, Cuban’ın varlıklarını başka bir cüzdanına taşımış olması da ihtimal dahilinde.

Cuban, ana akım iş dünyasında kripto paralar ve blok zinciri teknolojisinin en önde gelen ve güçlü destekçilerinden biri. Cuban ayrıca Ethereum hakkındaki boğa görüşlere sahip olduğunu ve Ethereum’un birçok endüstri ve sektörü altüst etme potansiyeline sahip olduğunu çok kez ifade etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail