binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizEthereum'da Ralli Hazırlığı! Analistler, ETF Onayı Sonrasında Yüzde 60 Yükseliş Beklerken...

Ethereum’da Ralli Hazırlığı! Analistler, ETF Onayı Sonrasında Yüzde 60 Yükseliş Beklerken Büyük Balina Alımlarını Hızlandırdı: Bitcoin Karşılığında ETH Aldı!

QCP Capital analistleri, Ethereum ETF'lerinin onaylanmasının, önümüzdeki birkaç ay içinde ETH fiyatında %60'a varan bir yükselişe yol açabileceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC’in spot Ethereum ETF‘leri hakkında onay vermesi beklenirken, ETH’deki rallinin devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

Bu noktada analistler olası bir onay sonrasında ETH fiyatındaki yükselişin devam etmesini beklerken Singapur merkezli şirket QCP Capital’den de bir tahmin geldi.

QCP Capital analistleri, ETH ETF’lerinin onaylanmasının, önümüzdeki birkaç ay içinde ETH fiyatında %60’a varan bir yükselişe yol açabileceğini söyledi.

Bu tahmininin Ocak ayındaki spot Bitcoin ETF onayı sonrasında BTC fiyatındaki artışa dayandırdığını belirten analistler, BTC ETF’lerindeki durum yaşanırsa ETH fiyatının %60’a varan bir yükseliş kaydedebileceğini savundu.

Analistler son olarak yüksek volatilite beklediklerini de belirterek yatırımcıları uyardı.

İlk Ethereum Yatırımcısı SEC Kararı Öncesinde Yüklü Miktarda ETH Satın Aldı!

Ethereum’a ilişkin yükseliş beklentileri artarken, balinalar da hareketlendi.

Buna göre ilk Ethereum yatırımcılarından olan Amaranth Vakfı’nın kurucusu James Fickel’den önemli bir ETH hamlesi geldi.

Spot On Chain’in paylaşımına göre, Fickel, Ethereum fiyatının 3.800 doların üzerine çıkmasıyla yaklaşık 24,4 milyon dolar değerinde 2.642 ETH satın aldı.

Buna göre Fickel, ETH satın alımı için 10,1 milyon dolarlık USDC ve Wrapped Bitcoin (WBTC) dahil kripto rezervlerini kullandı. Fickel, ETH alımını 3.820 dolar maliyetle gerçekleştirdi.

Fickel’in son satın alma işlemi son üç gün içinde 14.494 ETH biriktirdiği daha büyük bir stratejisinin parçası olarak karşımıza çıkıyor.

Bu noktada verilere göre 30 Aralık 2023 tarihinden bu yana ETH/BTC ticaret çiftinde yükseliş bekleyen Fickel, 0,054 seviyesinden 2,741 WBTC borç alıp 50,688 ETH karşılığında takas etti.

Ayrıca, toplam son 3 günde 53,3 milyon dolarlık ETH satın alan Fickel bu satın alımlarını 390 WBTC ve 26,1 milyon USDC kombinasyonuyla finanse etti ve ortalama ETH maliyeti 3,675 dolar oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail