Ana SayfaAnalizEthereum'dan (ETH) Atak Geldi, 1400 Doların Üzeri Görüldü! Yükseliş Devam Edecek mi?

Ethereum’dan (ETH) Atak Geldi, 1400 Doların Üzeri Görüldü! Yükseliş Devam Edecek mi?

Takip et

Hafta sonları genellikle hacimsiz olan kripto para piyasası durağan seyrini sürdürürken dakikalar önce Ethereum‘dan yukarı yönlü bir atak geldi.

1260 dolar seviyelerinde olan ETH ani bir yükseliş ivmesiyle 1422 dolar seviyelerine kadar yükselerek yüzde 12’lik bir artış kaydetti.

An itibarı ile 1350 dolar seviyelerinde işlem gören ETH, bu performansıyla beraber gün içerisinde yüzde 12, son 7 gün içerisinde ise yüzde 11’lik yükseliş kaydetmiş oldu.

Ethereum’un yükseliş yaşamasıyla tepki gösteren Bitcoin de yüzde 2’lik bir artış gösterdi.

Ethereum kanadında yaşanan son yükseliş ile beraber Bitcoin hakimiyetinin yüzde 42 seviyesi aşağısına sarktığı görülürken altcoinlere para akışları olduğu gözlemlendi.

ETH grafiğine bakıldığı zaman önemli direnç alanından şu an için geri dönüldüğü görülüyor. Özellikle ETH’de mavi trend çizgisi üzerine çıkış yaşanmasıyla 1520 ve 1730 dolar seviyeleri hedeflenebilir.

Yine destek olarak ise sarı trend çizgisi altı takip edilebilir ve aşağısındaki kapanışlarda stop olma yolu tercih edilebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları