EthereumHaberler

Ethereum’u Dumplayan Celsius Krizine Nexo’dan Çözüm Önerisi!

Kripto para şirketleri ayı piyasasından sağ çıkabilecek mi?

Kripto para yatırımcıları kanlı bir pazartesiye uyandı.

Zaten FED nedeniyle gergin olan piyasalar, kripto para şirketlerinden gelen kötü haberlerden daha fazla etkileniyor.

Büyük kripto para şirketlerin de müşterilere ait yüklü kripto para fonları bulunduğundan bunlara ilişkin gelen olumsuz haberler marketteki satış baskısını artırıyor.

İlgili Haber
Beklenen Celsius Fırtınası Resmen Koptu: Bütün İşlemler Durduruldu, Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşe Geçti!

ABD haftaya sert satışlarla başlamasının ardından Celsius’un da işlemlerini durdurması markette büyük bir satış yaşanmasına neden oldu.

Celsius’un iflasından korkan yatırımcılar buna göre pozisyon alırken, kurumsal yatırımcılar için kripto para hizmetleri sunan Nexo’dan bir teklif geldi.

Şirket kısa süre önce yaptığı açıklamada krizi çözmek için Celsius’u şunları söyledi:

“Celsius’un iflası gibi görünün bir durum var. Kripto topluluğunun ve yatırımcıların yararını gözeterek işlemlerin dondurulmasının ardından Celsius’a bir teklifte bulunduk.

Celsius’un kalan nitelikli varlıklarını ve teminatlı kredi portföylerini satın almanın Celsius müşterilerine anında likidite sağlamada faydalı olacağını düşünüyoruz. Nexo bu güce sahip ve bu teklifimize ilişkin yönetimden haber bekliyoruz.”

Şirket dün yaptığı teklifin reddedildiğini belirterek bugün yeniden resmi bir teklif yaptı. Celsius’un bu teklife 20 Haziran’a kadar yanıt vermesi gerekiyor.

İlgili Haber
Balinalar Hareketlendi! Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Aktarımları Neyi İfade Ediyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu