blank
DogecoinHaberler

eToro’dan Dogecoin (DOGE) Hamlesi!

Dünya çapında 20 milyon kullanıcısı olan eToro da Doge akımına kapıldı!

Başta Elon Musk olmak üzere birçok popüler ismin yaptığı paylaşımlarla ünü ve değeri her geçen gün artan Dogecoin (DOGE) için olumlu bir gelişme daha yaşandı. Dünyaca ünlü sosyal trading şirketi eToro, Dogecoin’i platformuna ekleme kararı aldı.

Dünya genelinde 20 milyon kullanıcısı bulunan şirketin bu hamlesiyle bugün itibarı ile DOGE alım satımları resmi olarak başlatılmış oldu.

eToro’nun bu önemli kararının altında iddialara göre Elon Musk’ın geçtiğimiz hafta paylaştığı tweetinin etkisi var.

Hatırlanacak olursa Musk, “Doge’un babası, SNL 8 Mayıs” yazılı bir tweet paylaşmış (SNL Amerika’nın önde gelen TV şovu olan Saturday Night Live’ın kısaltması) ve yeni bir yükselişi tetiklemişti. Doge’un babası benzetmesi ise doğrudan Musk’ın kendisine işaret ediyor.

Musk’ın DOGE’un en önemli destekçisi ve resmi olmayan CEO’su olduğu düşünüldüğünde söz konusu tweetle ima edilenin, Musk’ın Saturday Night Live’e konuk olacağı ve DOGE hakkında konuşacağı düşünülüyor.

eToro etkisi ile gün içerisinde 0.43 dolarlara kadar ulaşan DOGE’de şimdi herkesin gözü 8 Mayıs’ta yayınlanacak olan programda.

Ancak unutulmamalı ki bu şekilde herkesin beklediği önemli tarihlerden önce fiyatlama olur ve bu tarihler geldiğinde fiyatta gerileme görülür. Bu sebeple DOGE gibi volatilitesi yüksek olan coinlerde yatırımcıların çok daha dikkatli olması öneriliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu