Haberler

Eylül ayı kritik olabilir, Bitcoin düşebilir

Bu ay içerisinde yapılacak olan Birleşmiş Milletler toplantıları ve diğer özel toplantılarda ekonomik konularda gündeme gelecek. 26 Eylül tarihinde BM Genel Kurulu’nda yapılacak olan toplantıyı ABD Başkanı Donald Trump yönetecek ve İran Cumhurhaşkanı Hasan Ruhani’de büyük ihtimaller dahilinde Başkan Donald J. Trump’ın yönettiği oturumda kendisine tanınacak konuşma hakkını kullanacak.

ABD Başkanı Donald Trump’ın İran’ın yaydığı sorunları sert ve ardı ardına açıklayarak tüm dünyanın yaptırım uygulaması için gerekli nedenleri sunacak olduğu, İran’ın ise bu açıklamalar karşısında kripto paraları kullanarak yaptırımları aşmaya çalışıyor olmasının söz konusu olabilecek olduğu ve tüm dünyanın gözü önünde Başkan Donald Trump’ın bu durumdan bahsedebilecek olduğu tahmin ediliyor.

Başkan Trump’ın ”kripto para” ifadesini kullanması yeter

ABD Başkanı Donald Trump’ın ”kripto para” ifadesini konuşmalar sırasında tüm dünyanın gözü önünde kullanması durumunda kripto paralara ”yaptırım” sinyali olarak algılanabilecek olduğu dolayısıyla büyük problemlere sebep olabilir. Trump’ın İran’a karşı açıklayacak olduğu yaptırımların dışında yapacak olduğu konuşma ”kripto paralar” içinde büyük önem taşıyor. Bu süreçte gelişmelerin yakından takip edilip yatırımın ona göre şekillendirilmesi tavsiye ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu