coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFacebook'tan Diem Açıklaması: Gelecek Yıl...

Facebook’tan Diem Açıklaması: Gelecek Yıl…

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Facebook’un küresel bağımsızlık için adını değiştirdiği iddia edilen Libra’nın yeni adı olarak bilinen Diem’i gelecek yıl kullanıma sunmak için planlar hazırladığı belirtildi. Diem ve Novi’yi gelecek yıl kullanıma sunmak istediklerini ve bu konuda düzenleyici kuruluşlardan onay beklediklerini açıklayan Facebook Financial’ın üst düzey bir yöneticisi olan David Marcus, “anlık güven sağlamak için çalışmıyoruz. Tüm endişeleri gidermek istiyoruz” dedi.

Washington: Yaptırım Yağdırırız!

Washington yönetimi ve muhalefet kanadından çok sayıda siyasi bu yıl ve geçtiğimiz yıllarda Facebook’a “bizi dinle, yoksa yaptırımlar kapıda” çağrısında bulunmuştu. Amerikan yetkililer karşısında ifade veren Facebook CEO’su Zuckerberg ise “ABD’li yetkililer bize ‘tamam’ demeden asla projeyi halka sunmayacağız” açıklamasında bulunmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları