Blockchain

Facebook’tan Zincir Teknolojisi Adımı

Facebook, 5 işçi almaya karar verdi.

Facebook, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden ve buna bağlı internet siteleri arasında en fazla ziyaret edilen ulusal 2. internet sitesi. Bu yönü ile tüm dünyadan milyarlarca insan ve bölge hakkında bilgi toplayan ve bu bilgileri analiz eden, seçimlere bile müdahil olduğu iddiası ile geçtiğimiz aylarda Amerikan Senatosu tarafından CEO’su Mark Zuckerberg’in ”sorgulandı” devasa büyük ve devasa zengin bir platform. Bu yönü ile yeni teknolojilerden yararlanmak ve en iyi imkanlara sahip olmak için adımlar atan Facebook, yakın zamanda Blockchain teknolojisi ile geliştirilmiş olan bir takım araçlarını kullanıcılara sunabilir.

Sıra Facebook’ta Mı? Yeni Teknoloji Test Ediliyor.

Bugün Kaliforniya merkezli olarak 5 kişilik kapasite ile açılan ”Blockchain teknolojisi konusunda uzman 5 uzman kişi arıyoruz” iş ilanı ile şirket, zincir teknolojisi ekibini büyütmeye karar verdi. Bu karar sonrasında iş ilanına başvuran kişilerin gerekli görüşmeler sonrasında işe alınacak olduğunu açıklayan teknoloji şirketi, zincir teknolojisi hakkında ne geliştirecek olduğu ve işe alacak olduğu Blockchain teknolojisi hakkında uzman kişilerin ne yapacak olduğunu açıklamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Facebook Kariyer
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu