bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinFacebook'un Metaverse Hamlesi Bu Altcoinlere Yaradı! İşte En Hızlı Yükselenler!

Facebook’un Metaverse Hamlesi Bu Altcoinlere Yaradı! İşte En Hızlı Yükselenler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 60.000$’ın üzerindeki kalıcılığını korumaya çalışırken, bugün Ethereum’dan bir rekor haberi geldi. 4405$’a kadar yükselerek tüm zamanların zirvesini kıran ETH’de bu seviyeden kar satışları geldiğini gördük.

Ethereum’daki yükselişin devamının diğer altcoinlere cesaret vereceğini düşünüyoruz. Özelikle major altcoinlerin bir gözü Ethereum’da olacaktır.

Major altcoinlerdeki yatay seyir devam ederken, oyun ve sanal dünya metalı altcoinlerin bugün popüler olduğunu görüyoruz.

Dün Facebook’un Metaverse’e olan inancını pekiştirmek için şirket adını değiştirmesi, yatırımcıların ilgisi bir anda bu yöne çevirdi. Zira bu radikal bir karardı. Yatırımcılar Facebook’un aldığı bu radikal kararın arkasının boş olmayacağını düşünerek beklentiyi satın almaya başladı.

İlgili Haber
Facebook Metaverse İçin Adını Değiştirdi! Bu Akım Hangi Kripto Paraları Etkileyecek?

Son 24 saatte en çok yükselen altcoinlere baktığımızda sanal dünya ve oyun temalı projelerin ön plana çıktığını görüyoruz.

Buna göre ilk 100 coin arasında yer alan ve son 24 saatte öne çıkan projeler şunlar:

MANA +%66

SAND +%32

BAT +% 24

HNT +%15

ENJ +%14

AXS +%11

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları