Altcoin

Fantom (FTM) Yeni Projesinin Duyurusunu Yaptı! İşte Kayıt Tarihleri

Fantom (FTM) yeni büyük projesinin duyurusunu resmi olarak yaptı. Proje için kayıt tarihleri ne zaman?

Fantom (FTM) merakla beklenen yeni hizmeti için rezervasyon ve satış tarihlerini kullanıcılar ile paylaştı.

Fantom, FNS Domains Hizmetini Duyurdu

Fantom’ın yeni hizmeti olacak olan Fantom Domains, kullanıcıların kripto para cüzdanı adresleri için uzun ve akılda kalması pek mümkün olmayan harf ve sayılar yerine kolay okunabilen bir adres kullanılmasını amaçlıyor.

Merkeziyetsiz bir uygulama olarak piyasaya çıkacak FNS Domains ile birlikte kullanıcılar kripto para adreslerini kolaylıkla ezberleyip okuyabilecek. Söz konusu kripto para adresleri aynı web sitelerinin isimlerine benzer bir mantıkla çalışacak ve sonlarına “.ftm” eki alacak.

Kullanıcılar her bir FNS içerisinde Fantom cüzdan adreslerini kullanabilecek. Bu sayede kripto para transferleri gerçekleştirilirken kolaylık sağlanacak.

Altcoin platformu, domain satış işlemlerinin adil bir şekilde gerçekleşebilmesi için üç aşamalı bir işlemi tanıttı. İlk aşamada rezervasyonlar yapılacak, ikinci aşamada ise açık arttırmalar başlayacak. Açık arttırmaların bitmesinin ardından ise hızlı kayıt sistemi açılacak.

Rezervasyonlar 28 Mart Tarihinde Başlayacak

Rezervasyonlar 28 Mart tarihinde başlayacak ve bir hafta sürecek. Ardından gelen haftada ise 5 ve 6 harfli domainler için açık artırmalar yapılacak. Sonrasındaki haftada ise 4 ve 3 harfli domainler için açık artırma gerçekleştirilecek.

Açık artırmaların sona ermesinin ardından ise kalan domainler için hızlı kayıt dönemi başlayacak.

Domainlerin rezervasyonu için sabit ücret olarak 30 FTM uygulanacak. Rezerve edilen domain isimleri için ödenen ücretin içerisinde 1 yıllık kayıt ücreti de dahil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu