Haberler

Federal Hükümetin Kapalı Olması Kripto Paraları Etkiliyor

Amerikan yönetimi hükümeti açmıyor.

Amerikan yönetimi hükümeti açmamak konusunda ısrarcı davranıyor. Hükümet, yakın zamanda Meksika sınırına duvar örülmesi talebinin karşılanmaması sonrasında hükümeti kapatmış ve hükümetin Donald Trump başkanlığında kapalı kalabilecek ve asla açılmayabilecek olduğu Başkan Donald Trump tarafından açıklanmıştı. Başkan Donald Trump yönetimi ülkede kendisine bütçe verilmediğini, Amerikan ulusunun risk altında olmasına izin vermeyerek Meksika sınırına ”bir şekilde” duvar ördürecek olduğunu ve duvar örülmesi için bütçe verilmezse Acil Durum Planı geçişi yaparak ülkede OHAL ilan ederek kendisine duvar örülmesi için bütçe verecek kararnameyi imzalayacak olduğunu açıklamıştı.

Başkan öfkeli, kripto paralar sakin

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın öfkesinde haklı olduğunu savunanların sayısı bir hayli yüksek iken, kripto para fiyatlarının federal hükümetin kapalı olmasından dolayı bazı endişeler oluşturmuş olması fiyatının düşük kalmasına sebep olan etkenler arasında değerlendirilmesi kripto paraların sakin ve düşüş eğiliminde kalmasına neden oluyor. Federal hükümetin yakın zamanda açılmamasının bazı kripto para kararlarının geç işlemesine sebep olarak, kripto para borsaları için ve kripto para fiyatları için mağduriyet yaşatabileceği değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu