HaberlerKripto Para

Fenerbahçe’den FB Token’e İlişkin Yeni Duyuru!

Fenerbahçe Token sahiplerine yeni ayrıcalıklar başlıyor.

2021 yılında Paribu borsası tarafından listelenen ve ön satışında yoğun ilgi gören FB Token, resmi Twitter hesabından önemli bir duyuru yaptı.

FB Token hesabından yapılan duyuruda “FB Token” sahiplerine özel ayrıcalıkların geldiği açıklandı.

Fenerbehçe taraftarlarının bu ayrıcalıklardan yararlanmak için resmi taraftar uygulaması “Mohikan’ı” indirip, cüzdan bölümünden Fenerbahçe Token’ı aktif etmelerinin yeterli olduğu belirtildi.

FB Token hesabından yapılan duyuruda sadece ayrıcalıkların başlatılacağı yazılırken, token sahipleri için getirilen özel ayrıcalıkların ne olduğu konusunda ayrıntı verilmedi.

Türkiye’nin köklü kulüpleri arasında yer alan Fenerbahçe de kripto para dünyasına adım atarak “Fenerbahçe Token” isimli kendi fan tokenini çıkarmıştı.

İlgili Haber
Ali Koç Fenercoin

Fenerbahçe daha sonra Paribu ile işbirliği yaparak “Fenerbahçe Token” Paribu’da ön satışa sunulmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu