binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFilipinler: Bitcoin dolandırıcılığı yapan 2 kişi sınır dışı edildi

Filipinler: Bitcoin dolandırıcılığı yapan 2 kişi sınır dışı edildi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Filipinler’de Nüfus ve Vatandaşlık İşleri’nden sorunlu yönetim ekibi ülkede kripto para dolandırıcılığına imza atan ve bu şekilde binlerce dolar dolandıran 2 yabancı ülke vatandaşının acil olarak alınmış olan karar ile sınır dışı edildiğini açıkladı. Bir Çin, bir Güney Koreli iki kişinin bir süredir Filipinler vatandaşlarını ve ülkede olan turistleri kripto para dolandırıcılığı yaparak dolandırdığı ve bunun sonucunda ülkede mağdur olan insan sayısının sürekli olarak artmasına bağlı olarak hemen yeni karar ile birlikte 2 yabancı ülke vatandaşının ”acil” kodu ile alınan karar sonucunda yapılan değerlendirme ile sınır dışı edildiği açıklandı.

Çin ve Güney Kore, kripto paralar konusunda dünyanın en bilgi sahibi insanlarının olduğu ilk ülkelerden birisi olması ve kripto para dolandırıcılıklarının her gün daha fazla artmaya başlamasının, bu konuda bilgi sahibi olmayan insanlar için büyük risk teşkil ettiği yazıldı.

Filipinler’de bir ilk yaşandı

Filipinler bu türden bir olayın ilk defa yaşandığını ve bu ve benzer konularda alınacak olan kararlar arasında sınır dışı etme haklarının kendi yetkileri dahilinde olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail