Haberler

Filipinler’den ”Yasa” Açıklaması

Filipinler’in Cagayan Ekonomik Bölgesi Otoritesi (CEZA).

Filipinler’in Cagayan Ekonomik Bölgesi Otoritesi (CEZA), kripto paralar ve ICO’ların düzenlemesi hakkında yayınladığı yasal metinde, kripto paraların ve ICO’ların güvenliğin sağlamak, ülke vatandaşlarının olası saldırılardan korunması ve kripto para sahiplerinin hangi yasal kararlara uymak zorunda olduğu hakkında açıklama yaptı.

Kripto paraların ilgi gördüğünün farkında olan CEZA, kripto para sahiplerinin uyması gereken kuralları yakın zamanda açıklarken, yeni yasal metin sayesinde ülkede yatırımcılar olası yasal boşluklardan yararlanan kripto para borsaları ve şirketlerden korunmaya çalışılacaklar. 100 milyondan daha fazla nüfusa sahip olan ve birçok adadan oluşan Filipinler, terör örgütlerinin aktif olduğu bir ülke. DEAŞ terör örgütünden bir süre önce sorun yaşayan ülke, yönetim olarakta sorunlar ile karşı karşıya olduğundan rüşvet, kara para aklama, terörizmin finansmanını engellemek için yasal olarak önlemler almak zorundaydı.

Yasal önlemler devam edecek

Filipinler’in Cagayan Ekonomik Bölgesi Otoritesi (CEZA), yasal metin ile gelecekte alınması gereken yasal önlemleri de bugünden belirlemiş olacak. Ülkede, kripto para sahiplerinin alacak olduğu önlemler kadar, hükümetinde kendi önlemlerini alması gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Davidrob

Thanks for the post!


Başa dön tuşu