Haberler

Finans Devi Kararını Verdi, Kendi Kripto Parasını Üretecek

Amerikan merkezli finans kuruluşu JPMorgan Chase kararını verdi.

JPMorgan Chase hakkında çıkan son haberler kuruluşun kendi kripto parasını üretmeye ve kendi kripto parası ile ödeme hizmetleri ağını genişletmeye karar verdiğini doğruladı. Bitcoin ve farklı kripto para birimleri hakkında zaman zaman sık açıklamalarda bulunan ve kripto paraların geleceği hakkında açıklamaları ile bilinen finans devi, kendi ödeme ağını genişletecek olan kripto para üreterek ödeme işlemlerinde değerini kendi oluşturacağı kripto para ile ödeme yapılmasına izin verecek.

İddialara göre ilk etapta sınırlı olarak bu hizmet verilecek ve ödeme ağının gelişmesi için JPMorgan Chase yetkilileri oluşturulacak olan kripto para birimini çok yakından izleyerek takip edecek. Bitcoin ve farklı kripto para birimleri yerine müşterilerinin kendi kripto para birimlerini kullanmasında fayda sağlayacak olan bu yöntemin ne kadar verimli olacağını ise kripto para konusunda verilecek olan son karar belirleyecek. Dünyanın birçok ülkesinde milyarlarca dolarlık faaliyetleri ve yatırımları kontrolü altında tutan JPMorgan Chase’in bu işten başarılı olarak çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor ve kripto para piyasasına da olumlu yansıması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu