AnalizCardano

Finder Analistleri: “Cardano (ADA) Fiyatı 2030 Yılında 58 Dolar Olabilir”

Analiz şirketi Finder uzmanları, Cardano fiyatının 2030 yılında 58 dolara kadar tırmanabileceğine inanıyor.

Cardano’nun (ADA) fiyat potansiyeli son Finder panelindeki ankette incelendi. Ankete katılan analistler ortalama olarak, Cardano fiyatının 2030 yılında 58 dolara ulaşacağına inanıyor.

Analistler 2022 Yılı Cardano Fiyatı İçin 2.72 Dolar Seviyesine İşaret Etti

Panelde ayrıca bu altcoinin 2022 yılında hangi seviyeye ulaşabileceği de irdelendi. Analistler, ADA’nın yılı 2.72 dolar seviyesinde kapatabileceğine inanıyor.

Finder analistleri, ADA fiyatı için yıllara göre tahminlerde bulundu.

Panelde Cardano’nun en büyük destekçilerinden olan Permission CPO’su Vanessa Harris, kripto paranın bu yıl için 3 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Analist, düşüncelerini şöyle aktardı:

“Cardano, resmi yöntemler ve hakemli araştırmalarla desteklenen, güvenlik, doğruluk ve merkezsizliğe çekirdek yapısında yer veren birkaç akıllı sözleşme platformundan biridir.”

ADA ekosistemi her ne kadar yeni özellikleri ve fonksiyonları kod tabanına eklemek konusundaki yavaşlığı nedeniyle eleştirilse de, Harris, bu yavaşlığın ADA’nın devletler ve sivil toplum kuruluşları tarafından benimsenmesine yardımcı olacağına inanıyor.

Buna rağmen panelde fikrine danışılan tüm uzmanlar aynı seviyede boğa lehine görüşlere sahip değildi. Cardano için ayı senaryosunun daha muhtemel olduğuna inananlar arasında Balthazar CEO’su John Stefanidis ve yatırımcı Veronica Mihai de vardı. Stefanidis, ADA fiyatının 2022 yılında “uygulama eksikliği ve zayıf teknolojisi” nedeniyle düşeceğine inanıyor. Mihai de, yaptığı açıklamasında ADA fiyatının önümüzdeki 10 yıl içinde düşeceğine inandığını söyledi:

“Büyük teknoloji atakları yapmazlarsa ve yüksek kullanıcı sayısına erişemezse ADA diğer birçok Proof of Stake coinleri gibi düşüş yaşayabilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu