coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinFırsatçı Balina, Yükseliş Yaşayan Altcoinden Yüklü Satış Yaptı

Fırsatçı Balina, Yükseliş Yaşayan Altcoinden Yüklü Satış Yaptı

Altcoin piyasasındaki yükselişi fırsat bilen bir kripto para balinası, bugün yaptığı işlemde yüklü bir satış gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

0xdb1 kısa isimli kripto para balinası, toplam 1.65 milyon dolar karşılığında 626.487 adet Lido DAO Token (LDO) sattı.

Gerçekleşen işlemde, LDO’nun stablecoin ve stETH karşılığında ortalama 2.63 dolar fiyatla takası yapıldı. Bu yazının yazıldığı anlarda LDO fiyatı 2.56 dolardan işlem görüyor.

Bu satış, son 13 saat içinde Merkeziyetsiz Borsalar (DEX) aracılığıyla ortalama 2.57 dolar fiyatla 2.25 milyon dolara eşdeğer toplam 874.587 LDO satan balinanın gerçekleştirdiği kapsamlı alım satım faaliyetinin bir parçası.

İlgili Haber  Dikkat: Yeni Haftada 29 Altcoinde Yüklü Token Kilit Açılışı Var! İşte Gün Gün, Saat Saat Listesi

Balina, 5-10 Aralık 2023 tarihleri arasında ortalama 2.57 dolar fiyatla 2.28 milyon dolar tutarında 974.588 LDO satın almıştır. Balina, LDO fiyatının bugün %13 oranında artmasının ardından kâr elde etmeye başlamıştı.

Büyük hacimli satışlara rağmen, balina hala önemli miktarda LDO tutuyor. Şu anda balinanın elinde 261.000 dolar değerinde 100.001 LDO bulunuyor. Bu işlemlerden elde edilen tahmini toplam kâr yaklaşık 234.000 dolar.

Balinanın ilk LDO satışının ardından, LDO fiyatı hafif bir düşüş yaşadı ve bugünün zirvesi olan 2.7 dolardan yaklaşık %3 düştü.

LDO fiyatında son bir haftadır yaşanan yükselişi gösteren grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail