HaberlerShiba Inu

Fiyat Düşüşüne Rağmen Bu Altcoini Tutanların Sayısı Hızla Artıyor!

Büyük cüzdanlar meme coini düşük fiyattan alarak istifleme hareketine başlamış olabilir.

Terra LUNA ağının çöküşü sonrası olumsuz etkilenen coinler kervanına katılan ünlü meme coin Shiba Inu (SHIB), %30’luk fiyat düşüşüne rağmen hala katılımcı artırmaya devam ediyor.

Öyle ki sansasyonel meme coin sadece 1 hafta gibi kısa bir sürede 15.000 yeni holder elde etmiş durumda.

Bir dönem gündemden düşmeyen ve Elon Musk’ın tweetleri sayesinde geniş bir katılımcıya sahip olan Shiba Inu’ya (SHIB) olan ilgi, hala azalmış değil.

10 Mayıs’ta Shiba Inu sahiplerinin sayısı 1.146.848 iken 16 Mayıs’ta bu sayı 1.161.805’e ulaştı.

Kaynak: CoinMarketCap -SHIB geçen haftaki toplam adresler

Öte yandan 17 Nisan itibariyle 1.132.280 sahibi olan SHIB, yalnızca geçen ay yaklaşık 30.000 yeni sahip ekledi. Bunun en mantıklı açıklaması ise fiyatlar düştükçe varlığı satın almak isteyenlerin sayısının artması olabilir.

Katılımcı Sayısı Artıyor Ancak Fiyat Düşüyor

SHIB için fiyat ve piyasa kapitalizasyonundaki düşüşler katılımcı sayılarındaki tüm bu artışa rağmen şiddetli oldu. Ve bu düşüşler, genel olumsuz piyasa tutumunun bir sonucu olarak son zamanlarda daha da belirgin hale geldi. Nitekim CoinMarketCap verilerine göre en değerli coinler arasında 15. sırada yer alan SHIB’in 16 Nisan’dan bu yana %52.83 düşmüş durumda.

Büyük Ethereum balinalara baktığımızda da SHIB’e olan talebin arttığı ve büyük balinalar tarafından da özellikle son düşüşlerle beraber düşük fiyattan yatırım yapıldığı görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu