binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinForbes Yeni Bir Altcoin İle İşbirliği Yaptığını Duyurdu!

Forbes Yeni Bir Altcoin İle İşbirliği Yaptığını Duyurdu!

Forbes, ileri görüşlü Web3 odaklı girişim stüdyosu Memeland ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Forbes, ileri görüşlü Web3 odaklı girişim stüdyosu Memeland ile ‘No Sleep NYC’ başlıklı bir NFTNYC etkinliğine ortak ev sahipliği yapmak üzere bir işbirliği yaptığını duyurdu.

“Bu işbirliği, Forbes’un Web3 ekosistemine olan sürekli yatırımının ve inancının ve Web3 üyelerini bağlantı kurmak, fikirleri paylaşmak ve bu yenilikçi alanda kalıcı ilişkiler kurmak için bir araya getiren topluluk odaklı etkinlikleri teşvik etmenin öneminin bir kanıtıdır.

Forbes, Web3 alanının derinliklerine inmeye devam ettikçe Memeland ile olana benzer ortaklıklar, markanın yeni dijital sınırları keşfetmeye ve topluluğuna somut değer ve benzersiz deneyimler sağlamaya olan bağlılığını vurguluyor.”

Haber sonrasında Memecoin (MEME) fiyatı hareketlendi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail