Blockchain

Fortune 500 Anketinde Blockchain Patlaması: Yöneticilerin İlgisi Artıyor

Fortune 500 listesindeki üst düzey şirketlerin yöneticilerinin neredeyse hepsi, blockchain proje planlarına sahip!

Fortune 500 listesi, dünyanın en büyük şirketleri ile en ünlü yöneticilerini konu alan bir liste olarak biliniyor.

Bu sebeple aslında liste içerisindeki her yönetici ile şirketin önemi bir hayli fazla. Fortune 500 şirketlerinin yöneticileri ile yapılan bir anket çalışması ise kripto para sektörü ve blockchain teknolojisi ile ilgili önemli bir durumu ortaya koymakta.

Blockchain İlgisi Artıyor

Rapid Innovation tarafından gerçekleştirilen ankete göre, bu şirketlerin yöneticilerinin %94’ü, söz konusu teknolojiye inanıyor.

Aktarılan sonuçlara göre yöneticiler bu teknolojinin dünya ekonomisini değiştirebilecek kapasitede olduğunu düşünmekte.

Rapid Innovation, en iyi teknoloji firmalarının birçoğunun Web3 odaklı pek çok şeyi araştırdığını aktarmakta.

Bu, kendi yerel tokenlerini ve ağlarını geliştirmeyi, şirket adlarını metaverse ile ilgili bir şeye değiştirmeyi ve buna benzer unsurları içeriyor.

“Büyük yazılım firmaları, dağıtılmış defter teknolojisi ve blockchain tabanlı veri alışverişi ile iş akışı otomasyonunu sağlamaya adanmış farklı kurumsal bölümler oluşturdu. Bu arada, her çevrimiçi satış mağazası, Bitcoin ve kripto para ödeme ağ geçitlerini entegre etmek için çalışıyor.” ifadesi de anketin sonuçlarının ne denli önemli olduğunu göstermekte.

Rapid Innovation CEO’su Jesse Anglen konu hakkında yaptığı açıklamada önümüzdeki 5-10 yıl içerisinde sektördeki bütün devlerin kripto para ve blockchain odaklı adımlar atacağına inandığını belirtti.

Bu da tahmin edilebileceği gibi aslında kripto paralar için inanılmaz bir büyüme potansiyeli ve şansı anlamına gelmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu