Kripto HaberleriHaberlerFran Finney: "11 Yıl Önceki Cüzdandan Aktarılan BTC'ler Kocama Ait Olanlar Değil!"

Fran Finney: “11 Yıl Önceki Cüzdandan Aktarılan BTC’ler Kocama Ait Olanlar Değil!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dün 11 yıl öncesine ait ilk Bitcoin cüzdanlarından bir tanesinden 2 farklı bilinmeyen Bitcoin cüzdanına 50 BTC gönderildi. Herkes bu gönderimi Satoshi Nakamoto’nun yapıp yapmadığı konusunda soru işaretlerine yanıt ararken Adam Back gibi isimler bunun Satoshi tarafından yapılan bir işlem olmadığını açıkladı.

Geriye 2 isim kalıyordu. Ancak bu 2 isimden birisi ölmüş, birisi ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı. Ölen isim Hal Finney’di.

2014 yılında dünyanın tedavi edilemez, en fazla 6 yıl ömür biçen vücudu ele geçirip öldüren amyotrofik lateral skleroz – ALS – hastalığından ölen Finney’in Bitcoinleri olup olmadığı soru işaretlerine sebep olmuştu. Karısı Fran Finney, ALS derneğinde hastalara ve ailelere yardım etmeye devam ederken bugün gündeme bomba gibi düşen bir açıklama yaptı. Aktarılan Bitcoinlerin kocasına ait olmadığını açıklayan Finney, bu konuda Bitcoinlerin kocasına ait olanlar olmadığını kesin olarak doğruladığını açıkladı. Ancak bu açıklamadan sonra 2 kişi kalıyordu: Malmi ve Satoshi.

Malmi 20 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada kendisinin Bitcoinlerini taşımadığını iddia etti. Şu durumda bu Bitcoinlerin kime ait olduğu merak konusu olmayı sürdürüyor ancak yine de Satoshi Nakamoto’ya ait gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları