Kripto Para

Fransa’da ”Güvenlik” Dolayısı İle Kripto Paralar Araştırılabilir, Sebebi: Sarı Yelekler!

Fransa'da sarı yelekler dolayısı ile yeni karar alınabilir.

Fransız haber sitelerinde ”sarı yelekler” ile ilgili olarak son 5 haftadır ciddi haberler ortaya çıkıyor ve yayınlanan bu haberlerin bir kısmı, ülke ekonomisinde problemlere sebep olan ”ekonomik” sorunlar sonrasında yapılan gösteriler ile daha fazla artıyor. Fransız vatandaşlarının kripto para kullanım oranlarının bu gösteriler sırasında yabancı ülkelerden fon alabilecek olduklarını iddia eden bazı yerel haber siteleri, kripto paraların Macron yönetimine bağlı olarak araştırılması talebinin olabilecek olduğunu, Rusya tarafından ”sarı yelekler” arasında bazı şiddet yanlısı vatandaşların olabildiğini ve bunların bulunması için kripto paraların araştırılması gerekebilecek olduğunu iddia etti.

Fransa’da Araştırılabilir!

Fransa istihbarat yöneticilerinin kripto paralar ile sarı yelekler arasında olan şiddet yanlısı ve yabancı ülkeler tarafından fonlanan Fransız veya farklı ülke vatandaşlarının olup olmadığını araştırabilecek olduğu tahmin ediliyor. Yasal olarak yapılacak olan araştırmanın ardından kripto paralar hakkında Fransız hükümetinin yapacak olduğu bazı yeni açıklamalar ve atacak oldukları bazı yeni adımlar olabilir. Bu adımların nasıl adımlar olacağını ise zaman belirleyecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı