Haberler

Free Software Foundation: Zor Durumdayız!

''paramız eridi''

Free Software Foundation isimli kuruluş, kripto para ile aldıkları 1 milyon dolar civarındaki fonun kripto para fiyatlarındaki düşüşler sonrasında eridiğini ve ellerinde ciddi kayıp olduğunu açıkladı. Milyonlarca dolarlık kayıpların söz konusu olduğu piyasalarda, binlerce insan kripto paraların değerinin düşecek olduğunu düşünmeden hareket ediyor ve bazı kuruluşlarda kripto paralar ile yatırım yapılması, fon dağıtılması ve fon alınması konusunda 2018’de yürüttükleri çalışmalara devam ediyor. Free Software Foundation isimli kuruluş ise herkesin kripto paralara sahip olmadan önce dikkatli olmasını, kripto paraların risk yarattığını ve kendilerinin kayıp yaşadıkları gibi başkalarının da kayıplar yaşamasını istemediklerini açıkladı.

Kripto paralar ile fon almayın

Kripto paralar ile fon alınmaması gerektiğini açıklayan sözcüler, kripto paraların riskli yatırımlar olduğunu ve her an değer kaybının söz konusu olabildiğini belirterek, vatandaşların dikkatli olmasını öneriyor. Kuruluşların daha dikkatli olmasını öneren Free Software Foundation ve sözcüler, riskli yatırımların daha büyük problemler yarattığına değinerek eldeki yatırımın erimesinden kaynaklı olarak yapılabilecek projelerinde sürekli ertelenmek ve zararın ortaya çıkabildiğini belirtmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu