Kripto HaberleriHaberlerFSB: Kripto Paralar Asla Bir Tehdit Değil!

FSB: Kripto Paralar Asla Bir Tehdit Değil!

Takip et

Finansal İstikrar Kurulu (FSB) kripto paralar hakkında yayınladığı açıklama metninde kripto paraların dünyaya yönelik kritik bir risk olmadığını ve tek başına tehdit içermediğini açıkladı. Kripto paraların bazı ülkelerde ekonomik olarak tehdit unsuru olarak algılanması, Hindistan, Çin ve daha birçok ülkede tehlike olarak görülmesi sonrasında bu açıklamayı yapan FSB, kripto para tehditlerinin tek başına unsur olmadığını ve çoğul olarak tehditlerin olabilecek olduğunu açıkladı.

İnsanların kripto paralardan korkmalarını isteyen hükümetlere ve devletlere karşı yapılmış olan bu açıklama aslında kripto paraların tek başına zararsız olduğunu, zararın yine insanlar dolayısı ile geldiğini ve bunun sıradan para birimleri içinde geçerli olduğunu gösterir nitelikte.

Riskli görmediler

Finansal İstikrar Kurulu (FSB) tarafından riskli görülmeyen kripto paraların, insanlar için bir risk olmadığı gayet açık. İnsanların kripto paralar ile karşı tarafa risk yaratan işlemler yapması ve siber saldırganların olması, kripto para borsalarının hileli bazı işlemleri ve adımları kendi başına güvenilir olan Bitcoin’i bile bazen güvenilmez kılabiliyor. Bunu normal paralarda da yaşamak mümkün olduğundan, kripto paralar eğer iyi korunursa ve iyi kripto para borsaları tercih edilirse riskler minimum seviyeye indirilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları