ChilizHaberler

FTX, Chiliz İle Ortaklık Kurdu! Bu Tokenler FTX’de Listelendi!

FTX ve CHZ ortaklığı taraftar token sahiplerini mutlu etti.

Fan tokenlere artan yatırımcı ilgisi borsalarında dikkatinden kaçmıyor. Bu alandaki yüksek hacimlerden faydalanmak isteyen borsalar Fan tokenleri birer birer listeliyor.

Bu konuda son hamle FTX borsasından geldi. FTX ve Chiliz arasındaki varılan mutabakat sonrası FTX’ten ilk listelemeler geldi.

FTX kısa süre önce İtalyan takımı İnter’in ve Türk takımı Galatasaray’ın fan tokenlerini listelediğini duyurdu.

Bu ortaklığa ilişkin açıklama yapan Chz CEO’su Alexandre Dreyfus: “FTX ve CHZ arasında taraftar tokenlerini platformlarında listelemeleri için inanılmaz bir  ortaklık yaptık. CHZ taraftar tokenleri en büyük borsaların tamamından yer almaya devam ediyor. Bizi izlemeye devam edin.” dedi.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede FTX CEO’sundan geldi. CEO Sam Bankman-Fried, Chiliz ile birlikte çalışmaktan ve onların taraftar tokenlerini listelemekten dolayı heyecanlı olduklarını aktardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu