Ana SayfaHaberlerFTX'den Yeni Kripto Para Hamlesi!

FTX’den Yeni Kripto Para Hamlesi!

Takip et

Wall Street Journal tarafından bugün yayınlanan bir habere göre önde gelen kripto para borsası FTX, kripto borç verme platformu BlockFi’den hisse almayı düşünüyor ve bu bağlamda görüşmeler yapıyor.

WSJ haberinde , BlockFi ve FTX arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ve anlaşmanın nihai sonuca ulaşmadığını açıkladı.

Bir BlockFi sözcüsü WSJ haberi hakkında Coindesk’e şunları söyledi:

“BlockFi piyasa söylentileri hakkında yorum yapmıyor. Anlaşmanın şartlarını hala müzakere ediyoruz ve şu anda daha fazla bilgi paylaşamıyoruz.

Anlaşmanın şartları hakkında daha sonraki bir tarihte kamuoyuyla daha fazla paylaşımda bulunmayı bekliyoruz.”

Dünyanın en genç milyarderleri arasında bulunan Sam Bankman-Fried’in kurucusu olduğu FTX, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde likidite sorunları yaşayan BlockFi’ye yardım etmişti.

Bu yardım kapsamında BlockFi, kripto borsası devi FTX’ten 250 milyon dolarlık bir kredi aldıklarını duyurmuştu.

Twitter hesabından açıklama yapan BlockFi CEO’su Zac Prince hem kredi anlaşmasını duyurmuş hem de FTX ile daha fazla işbirliği yapacaklarını açıklamıştı.

Zac Prince, “Bu anlaşma, BlockFi ve FTX arasında gelecekteki işbirliğini ve yeniliği de ortaya çıkarıyor. Bu, kripto pazarlarının gücüne ve erişilebilirliğine olan bağlılığımızda ileriye doğru atılmış önemli bir adımdır.” demişti.

İlgili Haber
FTX Bir Bitcoin ve Kripto Şirketini Daha Batmaktan Kurtardı!

WSJ ayrıca, FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in diğer şirketi Alameda Research’ün de Kanadalı kripto para platformu Voyager Digital’den büyük bir hisse satın aldığını da belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları