BorsaKripto Para

FTX’ten Dev Hamle: Kripto Para Konferansında Bill Clinton ve Tony Blair de Olacak!

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası FTX'in düzenleyeceği konferansa Bill Clinton ve Tony Blair de katılacak.

Hacim olarak dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası olan FTX’in Bahamalar’da düzenleyeceği kripto para konferansına geçmiş dönemde dünyada önemli söz sahibi olmuş eski devlet adamları da katılacak.

Bahamalar’da Düzenlenecek Konferansa ABD Eski Başkanı Bill Clinton ve İngiltere Eski Başbakanı Tony Blair de Katılacak

Bu ayın sonunda iki gün sürecek olan konferansa ABD’nin 42. başkanı Bill Clinton ve Birleşik Krallık eski başbakanı Tony Blair konuşmacı olarak katılacak. Bahamalar başbakanı Philip Davis de konuşmacılar arasında yer alacak.

Etkinlik 26 Nisan-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Konuşmacılar listesinde gerçekten de popüler kripto para ve finans dünyası isimleri de yer alıyor ancak bu üç isim politik geçmişleri nedeniyle dikkat çekiyor.

Bu konferans ayrıca FTX’in ve diğer kripto para şirketlerinin daha büyük bir kitleye hitap edebilmek için popüler isimleri kullandıkları sürecin bir diğer aşamasını oluşturdu.

Konferansta konuşacak diğer dikkat çeken isimler arasında ünlü yatırımcı Cathie Wood, Circle CEO’su Jeremy Allaire ve ABD başkanlık adayı Andrew Yang da bulunuyor.

FTX Konferans Hamlesiyle Eleştiri Aldı

Twitter üzerindeki kripto para topluluğu, kripto borsasının yeni konferans duyurusuna eleştirel yaklaştı. Topluluk Clinton, Blair ve Davis’in kripto para ya da Blockchain teknolojisi hakkında herhangi bir deneyimi olmadığına dikkat çekti.

Üçlü arasından yalnızca Clinton’ın ufak da olsa kripto bağlantısı bulunuyor. Eski ABD başkanı, 2018 yılında Ripple tarafından organize edilen bir etkinlikte konuşmacı olarak yer almıştı.

O dönemde de Clinton’ın bu etkinliğe katılması eleştirilmişti fakat etkinliğin ses getirmesinde Clinton’ın önemli bir payı olmuştu.

Kripto para topluluğu, Clinton ve Blair’in bu konferansa katılmasındaki asıl amacın da etkinliğin tanıtımının artırılması olduğunu düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu