BitcoinBlockchainFenomen

Galaxy Digital CEO’su “Kripto Para Ve Blockchain Dünyayı Hayal Bile Edilemeyecek Ölçüde Değiştirecek!”

Novogratz'a göre Biden'ın yürütme emri, küresel kripto ekonomisinde ABD liderliği için pencere açacak!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto para sektörünün mevcut durumu hakkındaki görüşlerini paylaşmak için Twitter başındaydı. Ünlü CEO, kripto para ve Blockchain‘in dünyayı hayal bile edilemeyecek şekillerde yeniden düzenlemek için yeterli potansiyele sahip olduğunu savundu.

Uzun zamandır merakla beklenen kripto para yürütme emri sonunda geldi. Başkan Joe Biden‘ın söz konusu adımı Beyaz Saray başta olmak üzere kripto para sektörünün birçok üyesi tarafından övgüyle karşılandı.

Söz konusu gelişme Bitcoin fiyatında belirgin bir yükselişe neden olsa da bu yükseliş kısa sürdü. Lider kripto para birimi an itibarı ile yeniden 40 bin doların altında işlem görüyor.

İlgili Haber
Son Dakika! Beyaz Saray Biden'ın Kripto Para Emirlerine İlişkin Detayları Yayımladı!

Öte yandan Biden’ın kripto paralara yönelik emri ABD içinde “sorumlu inovasyonu” teşvik etmeye ve aynı zamanda dolandırıcılığı önlemeye odaklanmış durumda.

Mike Novogratz ise tüm bu gelişmelerin ardından Galaxy Digital’in yönetimle daha fazla etkileşime girmeye istekli olduğunu söylüyor. Novogratz’a göre çapraz ajans iş birliği kripto para sektörünün gelişmesi için oldukça önemli. Novogratz ayrıca kamu-özel sektör ortaklıklarının öneminin de altını çiziyor.

Öte yandan kripto ve halka açık blok zincirlerin dünyayı şekillendirebilme potansiyeline sahip olduğunu belirten ünlü CEO, yürütme emrinin idarenin katılımını memnuniyetle karşılayacağını söyledi. Küresel kripto ekosisteminde ABD liderliği için gereken pencerenin şimdi açıldığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu