Kripto HaberleriHaberlerGalaxy Digital CEO'su Mike Novogratz'tan Kripto Para Açıklaması: 'Piyasa Cansız!' İşte Nedeni!

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’tan Kripto Para Açıklaması: ‘Piyasa Cansız!’ İşte Nedeni!

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz kripto para piyasasının çeşitli nedenlerle cansız ve coşkudan uzak olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerinden uzak durması nedeniyle daha geniş kripto piyasasını cansız olarak tanımladı.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz Kurumsal Alımlar Yavaşlarken Kripto Piyasalarının Cansız Ve Coşkusuz Olduğunu Söyledi

Galaxy Digital CEO’su, son zamanlarda kripto para birimi satın almaya yönelik kurumsal ilgi eksikliği olduğunu ve bunun da piyasalarda sönük bir coşkuya yol açtığını söyledi.

1 Haziran’da CNBC’ye verdiği bir röportajda Novogratz, nispeten küçük bireysel alıcıların mütevazı varlıklarıyla piyasaya bir miktar istikrar katarken, büyük ölçekli alıcıların eksikliğinin endişe verici hale geldiğini söyledi.

“”Bireysel alıcılardan gelen sürekli bir teklif var. Bunu tüm platformlarda görüyoruz ve şu anda çok fazla kurumsal heyecan yok.”

Bu ifadeler, Coinshare’in araştırma müdürü James Butterfill’in 31 Mayıs tarihli raporunda yer alan ve dijital varlıkların kurumsal alımında geçen hafta itibariyle toplam 39 milyon dolarlık bir çıkış yaşandığını ve bunun art arda altıncı çıkış haftası olduğunu ortaya koyan bilgileri yansıtıyor.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Bu İki Altcoinin Tether (USDT) Entegrasyonunu Tamamladığını Duyurdu!

Ancak Novogratz, Asya’da gidişatı değiştirmeye yardımcı olabilecek iki önemli gelişmeye işaret etti.

İlk olarak, Çin sosyal medya uygulaması WeChat’in artık Bitcoin sunduğuna dikkat çekti.

Novogratz ikinci olarak, bireysel müşterilerin düzenlenmiş borsalarda kripto ticareti yapmasına ilk kez resmi olarak izin vermeye başlayan Hong Kong’u işaret etti.

Hong Kong’un artık kripto ile ilgili işlere açılmasıyla birlikte, giderek artan sayıda firma şu anda bir lisans almak için yarışıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay