BitcoinHaberler

Galaxy Digital CEO’su Novogratz, Bitcoin’e Olan İyimser Tavrını Sürdürüyor

Yatırımcıları altına ve Bitcoin'e yatırım yapmaya çağıran ünlü milyarder, artık BTC'nin zamanının geldiğine inanıyor

Galaxy Digital CEO’su Novogratz, vermiş olduğu son röportajında coronavirüs sebebiyle ülkelerin ardı ardına hazırladıkları önlem paketlerinin ve ekonomideki genel durumun krizin ilk başlarında büyük ölçüde olumsuz etkilenen Bitcoin’i yeniden gözde hale getireceğini dile getirdi. Ünlü yatırımcı daha önce de ifade ettiği düşüncelerini tekrarlayarak “artık BTC’nin zamanının geldiğini” belirtti.

Bitcoin’in her geçen gün biraz daha benimsendiğini dile getiren Novogratz, kripto paralarla ilgilenmeye başladığı dönemden beri çok sayıda yeni yatırımcının Bitcoin’e yönlendiğini, üstelik bu yatırımcılar arasında her tür gelir grubundan kişilerin yer aldığını dile getirdi.

Dünya genelinde virüse karşı alınan önlemlerin bir süre sonra Bitcoin gibi sağlam değerleri daha da değerli hale getireceğinin altını çizen ünlü milyarder, Bitcoin konusundaki olumlu tavrını her fırsatta sürdürmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu