Kripto HaberleriAltcoinGeçmişte "Ethereum Katili" Olarak Görülen Bu Altcoin Ethereum İle Çalışmaya Başladı!

Geçmişte “Ethereum Katili” Olarak Görülen Bu Altcoin Ethereum İle Çalışmaya Başladı!

Bu altcoin bir yıldan uzun süren geliştirme sürecinin ardından Ethereum (ETH) ile birlikte çalışabilirliği arttırıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin EOS, bir yıldan uzun süren geliştirme sürecinin ardından Ethereum (ETH) ile birlikte çalışabilirliğini artırıyor.

Altcoin EOS, Ethereum İle Birlikte Çalışabilir Hale Geliyor

Bir yılı aşkın bir geliştirme sürecinin ardından EOS Network Foundation, Ethereum Sanal Makinesi’nin bir emülasyonu olan EOS EVM Sanal Makinesi’nin beta sürümünü ana ağında kullanıma sunuyor. Bugün akıllı sözleşme olarak kullanıma sunulacak.

Beta lansmanı, geçen ayın sonlarında yapılan bir testnet sunumunu takip etti.

EOS C++ programlama dilini kullanırken, EOS EVM Ethereum’un programlama dili Solidity ile yazılmış merkezi olmayan uygulamaları çalıştırıyor.

Solidity çoğu web3 geliştiricisi tarafından kullanıldığından ve açık kaynaklı kod kütüphaneleri ve araçları tarafından desteklendiğinden, birlikte çalışabilirlik, programlama dilinde yetenekli geliştiricileri çekmek için daha fazla fırsat sunuyor.

İlgili Haber
Dev Balina Binance Üzerinden Bu Altcoinden Yüklü Çekim Yaptı!

Bu arada, Ethereum geliştiricileri EOS’un performansından ve veriminden faydalanabilecek.

EOS Network Foundation’ın kurucusu ve CEO’su Yves La Rose, “Amacımız, blok zincirleri, geliştiriciler ve son kullanıcılar arasındaki boşlukların kapatıldığı birlikte çalışabilir bir gelecek üretmek” dedi.

EOS EVM Sanal Makinesi, bir saniyelik blok aralıkları, düşük ücretler ve saniyede 800’den fazla takas öngörerek sektörün en performanslı ve uyumlu EVM’si olmayı hedefliyor.

EOS ayrıca Ethereum’un birlikte çalışabilirliğini dahil etmek için uzun süre çalıştı çünkü tüm niyet ve amaçlar için bunu yapmak zorundaydı.

EOS, heyecan verici lansmanından sonra ilgi çekmekte zorlandı ve geliştirme faaliyeti yeni oyuncuları heyecanlandırmakta ya da cezbetmekte başarısız oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

O nasil oldu yukselecgi yerde çöküyor

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay