coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Balina Binance Üzerinden Bu Altcoinden Yüklü Çekim Yaptı!

Dev Balina Binance Üzerinden Bu Altcoinden Yüklü Çekim Yaptı!

Dev kripto para balinası, Binance üzerindeki altcoin hesabından cüzdanına yüklü miktarda transfer gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dev bir kripto para balinası, son yaptığı altcoin işlemi ile gündeme geldi.

Balinanın Hareketiyle Eş Zamanlı Olarak Altcoinin Fiyatında Yükseliş Meydana Geldi

Söz konusu balina, Binance üzerinde tuttuğu 1.18 milyon dolar değerindeki 1.11 milyon Curve DAO Token (CRV) tokenini kendi cüzdanına aktardı. Bununla birlikte aynı balina Nisan ayı içerisinde toplamda 5.5 milyon adet CRV tokenini cüzdanına transfer etmiş oldu.

CRV fiyatında bugün yaşanan yükselişin kaynağı söz konusu balinanın Binance’ten tokenlerini çekmiş olması olabilir.

Balinanın bu transfer ile neyi amaçladığı tam olarak belli olmasa da kripto para piyasasında balinaların merkezi borsalardan coinlerini kendi cüzdanlarına aktarması genellikle o coini henüz satmayı planlamadıkları anlamına gelebilir. Bununla birlikte balina hesap söz konusu coinleri başka borsalara aktarabilir ya da stake ederek gelir elde etmeyi planlayabilir.

İlgili Haber  5 Ünlü Analist Ethereum Güncellemesinin Ardından ETH'yi Değerlendirdi: Sonraki Direnci Açıkladılar!

CRV, likidite yönetimi için otomatik piyasa yapıcı (AMM) kullanan blok zinciri tabanlı merkeziyetsiz bir borsa olan Curve.fi’nin ekosistemine güç sağlayan Ethereum tabanlı bir tokendir. CRV, borsada yönetim tokeni olarak hizmet vermekte ve aynı zamanda likidite sağlayıcılarına ödüller sunmaktadır.

Curve DAO Token (CRV), gizlilik odaklı protokoller ve altyapı oluşturmaya odaklanan bir proje olan NuCypher’ın kurucu ortağı ve CTO’su olarak kripto dünyasında daha önce deneyime sahip bir Rus bilim adamı olan Michael Egorov tarafından 2020 yılının Ağustos ayında kuruldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail