Kripto HaberleriAltcoinGeliştiricilerin Bu Hafta En Yoğunlaştığı Altcoinler Neler? 10 Tanesini Sıraladık!

Geliştiricilerin Bu Hafta En Yoğunlaştığı Altcoinler Neler? 10 Tanesini Sıraladık!

Kripto para geliştiricileri bu hafta en çok hangi altcoinleri geliştirmeye odaklandı. İşte sıralı listesi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

GitHub günlük geliştirme etkinliği sıralaması, çeşitli kripto para birimi projelerinde geliştiriciler tarafından yapılan işlemlerin, kod çekme isteklerinin, sorunların ve yorumların sayısını gösterir.

Sizler için bugünün ve haftanın en çok geliştirici aktivitesi gösteren altcoinlerini derledik.

Günlük Geliştirici Faaliyeti Sıralaması:

Son verilere göre, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri platformu oluşturmayı amaçlayan iki proje olan Everscale (EVER) ve Wrapped Everscale (WEVER), her biri 242 etkinlikle ilk sırayı paylaştı.

Bunları üçüncü sırada 226 etkinlikle akıllı varlıklar ve merkeziyetsiz uygulamalar için bir platform olan NEM (XEM) takip ediyor.

Zincirler arası iletişim ve inovasyon amaçlayan iki proje olan Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) 155 etkinlikle dördüncü sırada yer aldı.

Birden fazla blok zincirini destekleyen merkeziyetsiz bir borsa protokolü olan Zus (ZCN), 154 etkinlikle beşinci sırada yer aldı.

Akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar için bir proof-of-stake blok zinciri platformu olan Cardano (ADA), 130 etkinlikle altıncı sırada yer aldı.

İlk 10’un geri kalanı 87 etkinlikle Cosmos (ATOM); 81 etkinlikle Injective (INJ); 74 etkinlikle Oasis Network (ROSE); ve 68 etkinlikle Internet Computer (ICP) olarak belirlendi.

İlgili Haber
Yeni Haftada Altcoinlerde Bu Önemli Gelişmeler Takip Edilecek! İşte Listesi

Haftalık Altcoin Geliştirici Faaliyeti Sıralaması:

Güncel verilere göre Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) 610 etkinlikle listenin başında yer alıyor. Bunları 512 olayla Cardano (ADA) ve 419 etkinlikle Hedera (HBAR) takip ediyor.

Cosmos 341 etkinlikle dördüncü sırada yer alırken, ChainLink (LINK) 321 etkinlikle beşinci sırada yer aldı. Internet Computer (ICP) 315 etkinlikle altıncı sırada yer alırken, Status (SNT) 281 etkinlikle yedinci sırada yer aldı.

İlk on sıranın geri kalanı 267 etkinlikle türev ürünler oluşturmak ve ticaretini yapmak için merkeziyetsiz bir platform olan Vega Protocol (VEGA); 265 etkinlikle Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş sanal bir dünya olan Decentraland (MANA); 60 etkinlikle IOTA olarak kaydedildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay