BitcoinBitcoin MadenciliğiHaberler

Genesis Dijital 20.000 Bitcoin Madencilik Cihazı Aldı!

Genesis Digital ve Canaan arasında yeni anlaşma imzalandı.

ABD merkezli dünyanın en deneyimli Bitcoin madencilik şirketi olan Genesis Digital Assets, Çin’li kripto madencilik cihazı üreticisi Canaan Creative’den 20.000 madencilik cihazı daha alarak Bitcoin madencilik endüstrisinin bugüne kadarki en büyük madencilik cihazı anlaşmasına imza attıklarını duyurdu.

Çinli üretici Canaan, twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni madencilik satın alma anlaşmasını ve bu sipariş ile bağlantılı olarak 180.000’e kadar ek madencilik cihazı daha satın alma seçeneği verdiğini söyledi.

Şayet toplamdaki 200.000 madencilik cihazı anlaşması tamamlanırsa şimdiye kadar tek bir siparişte satın alındığı bilinen en büyük Bitcoin madencilik cihazı miktarı olacak.

Canaan’ın CEO’su Nangeng Zhang, Genesis ile işbirliği çerçevesinde tarafların şimdiden büyük anlaşmalar imzaladığını hatırlatarak “Gelecekte büyük satın alma seçeneği olan bu sipariş, işbirliklerimizi daha da sağlamlaştırıyor ve her iki tarafın da kripto para madenciliği endüstrisinin geleceğine olan güvenini yansıtıyor.” dedi.

Genesis’in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Abdumalik Mirakhmedov ise yeni madencilik cihazları ile şirketin madencilik gücünün büyük ölçüde artacağını belirterek yeni anlaşma ile ilgili şunları söyledi:

En son siparişteki Bitcoin madencileri, yenilenebilir enerjiye odaklandığımız Kuzey Amerika ve İskandinavya’daki madencilik operasyonlarımızı hızla ölçeklendirme çabasının bir parçasıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu