binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGizemli Tüccar Üç Senelik Sessiziliğini Bozdu, Paylaşımı İki Altcoinin Fiyatını Birden Yükseltti!...

Gizemli Tüccar Üç Senelik Sessiziliğini Bozdu, Paylaşımı İki Altcoinin Fiyatını Birden Yükseltti! Şanslı Bir Yatırımcı 32X Kâr Elde Etti!

Solana tabanlı KITTY isimli meme token, Keith Gill'in paylaşımı sonrası yüzde 6000'in üzerinde artış kaydederken, bir yatırımcı 32x kâr elde etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sosyal medyada “The Roaring Kitty” olarak bilinen ve büyük ölçüde 2020’nin sonlarında GameStop çılgınlığını körükleyen hisse senedi tüccarı ve analisti Keith Gill, üç yıllık sessizliğin ardından piyasalara geri dönüş yaptığının sinyalini verdi.

“The Roaring Kitty” lakaplı finans analisti uzun süren aranın ardından X hesabından paylaşım yaparken, bu paylaşımın ardından Solana tabanlı bir meme tokende ciddi bir yükseliş yaşadı.

Keith Gill’in geri dönüşüne dair net bir açıklama olmasa da yaptığı paylaşım Gill’in geri dönüşüyle ​​ilgili spekülasyonları artırdı. Bu noktada Solana tabanlı bir meme token olan Roaring Kitty (KITTY) fiyatı %6000’den fazla artış kaydetti.

KITTY’deki bu artış şanslı bir yatırımcının 32x kâr elde etmesini sağladı. Lookonchain’in paylaşımına göre Keith Gill’in paylaşımı öncesinde bu yatırımcı 17,4 milyon KITTY satın almak için 21,1 SOL (3 bin dolar değerinde) harcadı.

Gill’in paylaşımı sonrası KITTY fiyatı artarken, yatırımcı 41 bin dolar değerinde satış yaparken yaklaşık değeri 56 bin dolar olan KITTY’i hala elinde tutuyor.

“Memecoin KITTY Twitter’daki TheRoaringKitty paylaşımı sonrası %6000’in üzerinde artış gösterdi.

Şanslı bir adam, TheRoaringKitty tweet atmadan önce 17,4 milyon KITTY satın almak için 21,1 SOL (3 bin dolar değerinde) harcadı.

KITTY yükseldikten sonra 12,8 milyon KITTY yı 294 SOL ‘ye (41 bin dolar değerinde) sattı, geriye 4,6 milyon KITTY (56 bin dolar değerinde) kaldı.

Kâr 94 bin dolar (32x)!”

Keith Gill’in X’te yaptığı paylaşımı sonrasında KITTY fiyatı değil, Gill’in ünlü olmasını sağlayan GameStop projesi ile bilinen ancak projeyle alakası olmayan GME isimli altcoinin de fiyatını yükseltti. Bu noktada GME fiyatı da son 24 saatte %158 artış kaydetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail