AnalizBitcoin

Goldman Sachs Bitcoin İçin Hezimet Mi, Rekor Mu Getirecek?

Peter Brandt, "Goldman Sachs bir piyasaya girdiyse paranızı korumanın vakti gelmiş demektir."

Wall Street’in en büyük bankalarından biri olan Goldman Sachs’ın gelecek haftadan itibaren müşterileri için Bitcoin vadeli işlemlerini başlatacağı haberi büyük yankı uyandırmıştı.

İlgili Haber
Son Dakika: Goldman Sachs Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Hizmetini Yeniden Başlatıyor!

Birçokları bu haberi Bitcoin için önemli bir fırsat olarak değerlendirdi ancak ünlü kripto para analisti Peter Brandt, aynı görüşte değil.

Brandt’e göre Goldman Sachs bu zamana kadar piyasaya her girişinde kötü sonuçları da beraberinde getirdi ve hiçbir zaman istenen yükselişleri yaşatamadı. Ünlü analiste göre söz konusu hamle Bitcoin için yükseliş anlamına gelmiyor. Konuyla ilgili temkinli konuşan Brandt, tweetini şu sözlerle paylaştı:

Benim kuşağım, Goldman Sachs’ın piyasaya girmesinin kötü neticeler getireceğini çok iyi bilir. Bu yüzden de Goldman Sachs bir piyasaya girdiyse paranızı korumanın vakti gelmiş demektir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu