BitcoinHaberlerKripto ParaXRP

Goldman Sachs Ripple’ı Fırsat Olarak Değerlendirdi!

Goldman Sachs Ripple ile ilgili rapor yayınladı.

Bir yılı aşkın süredir SEC ile aralarındaki hukuksal savaş ile mücadele eden Ripple (XRP), “RippleNet” ile uluslararası havale sistemi alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Bu bağlamda ABD’li yatırım devi Goldman Sachs Ripple’ı “ödemelerde fırsat” olarak değerlendirdi.

Goldman Sachs’ın Yatırım Bankacılığı Bölümü “Dijital Varlıklara ve Blok Zincirine Genel Bakış” isimli yakın tarihli raporunda Ripple’ı ödeme araçları Circle ve Coinbase ile aynı değerlendirerek Ripple’ı da ödemelerde bir fırsat olarak gördüğünü belirtti.

Özellikle Asya-Pasifik bölgesinde popüler olan ve Ripple tarafından geliştirilen uluslararası blockchain tabanlı bir ödeme çözümü RippleNet’e dikkat çeken rapor, blockchain teknolojinin hızla geliştiğini ve kullanım alanının genişlediğine işaret etti.

Goldman Sachs Ve Kripto Paralar!

ABD’li dev bankalar kripto para birimleri üzerindeki çalışmalarını hızlandırırken Wall Street’in en büyük bankaları arasında yer alan Goldman Sachs da kripto paralara yönelmeye başladı.

2022 yılında kripto paralara ait faaliyetlerine hız veren Goldman Sachs geçtiğimiz günlerde internet sitesinde de kripto para birimlerine yönelik içerikler yayınladı.

Yine daha önce müşterilerinin Ethereum’a (ETH) kolay ve doğrudan yatırım yapmalarını sağlamak için Galaxy Digital ile ortaklık kuran banka, geçtiğimiz günlerde de Galaxy Digital’in Bitcoin (BTC) ile bağlantılı bir ürününün nakit ödemeli olarak ticaretini yaptığını açıklamıştı.

İlgili Haber
ABD'de Bir İlk! Goldman Sachs Doğrudan Bitcoin Ticareti Yaptı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu