binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizGoldman Sachs Yöneticisi Bitcoin Hakkında Konuştu: "Asıl Yükseliş Başlamadı!"

Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin Hakkında Konuştu: “Asıl Yükseliş Başlamadı!”

Goldman Sachs'ın dijital varlıklar başkanı Mathew McDermott, kurumsal yatırımcıların yeni yeni BTC'ye yönelmeye başladığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz haftalarda 73.000 doların üzerine çıkarak ATH tazeleyen Bitcoin, bu hafta yaşadığı düşüşlerle 60.000 dolar seviyelerine kadar düştü.

Bazı analistler BTC‘deki düzletmenin daha düşük seviyelere kadar devam edebileceğini düşünürken Goldman Sachs’tan olumlu bir rapor geldi.

Bitcoin’deki son rallinin genel düşüncenin aksine perakende yatırımcılar tarafından yönlendirildiğini belirten Goldman Sachs’ın dijital varlıklar başkanı Mathew McDermott, kurumsal yatırımcıların yeni yeni BTC’ye yönelmeye başladığını ve asıl yükselişin daha başlamadığını söyledi.

Londra’daki Dijital Varlık Zirvesi’nde (DAS) konuşan Mathew McDermott, BTC fiyatıyla ilgili şunları söyledi:

“Bitcoin ve kripto paralardaki son yükselişin sebebi öncelikli olarak perakende yatırımcılar tarafından yapılan alımlardan kaynaklandı.

Ama artık kurumların devreye girdiğini görmeye başladık. Artık Bitcoin’e olan talebin ve iştahın değiştiğini görüyoruz. Bu noktada Bitcoin’de asıl yükseliş daha başlamadı.

Geçen yıl zordu ancak bu yıla girerken sadece müşteri türleri açısından değil aynı zamanda hacimler açısından da büyük bir değişim gördük. Bu değişimde spot Bitcoin ETF’lerinin etkisi çok büyük oldu. ETF’ler psikolojik bir değişime yol açtı.”

Goldman Sachs’ın dijital varlıklar başkanı Mathew McDermott son olarak Bitcoin’deki yükselişlerin yeni başladığını belirterek rallinin devam edeceğini ve muazzam seviyeler görüleceğini ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail